yorumlar Gelarex

 • Ιωάννης
  Hareketsiz bir işim ve fazla kilom var, bu yüzden hemoroid beni geçmedi. Üç yıl boyunca periyodik alevlenmelerden acı çekti, tüm doktorları atladı, ancak ağrı düzenli olarak geri döndü. Gelarex'i yanlışlıkla gördü, hemen sipariş verdi. Genel olarak, ayrıntıları atlayacağım, ancak bir ay içinde hemoroid izi kalmadı.
  Gelarex
 • Ευαγγελία
  Doğum yaptıktan sonra hemoroid çıktı, onu tedavi etmekten bıktım. Her şeyi denedim - hem merhemler hem de haplar, ancak altı ayda bir tekrar ağırlaşıyor. Gelarex sipariş ettim ve o beni kurtardı! Tüm belirtiler bir günde kayboldu, bunun ne olabileceğini bile bilmiyordum!
  Gelarex
 • Γεώργιος
  Bana hemoroidle işkence etti, zaten bıçak altına yatmayı düşünüyordum ama sonra karım gelarex sipariş etti. Krem çok etkilidir, bir kez sürülür ve 5 dakika sonra ağrı veya yanma hissi kalmaz. Herkese tavsiye ediyorum ve kendim kullanmaya devam ediyorum. Sanırım bir ay içinde hastalıktan tamamen kurtulacağım.
  Gelarex
 • Zeynep
  Üç çocuk doğurdu, her doğumdan sonra hemoroid büyüdü. Geçen yıl yaşamadı, tedavide hiçbir anlamı yoktu. Ameliyat olmaya karar verdim ama gelarex'yi gördüm, ona bir şans vermeye karar verdim. Üreticiye teşekkür etmekten asla bıkmam çünkü bu krem beni ameliyattan kurtardı! Bir ay sonra onu hemoroidsiz görmeye geldiğimde bir doktorun gözlerini görmeliydin!
  Gelarex
 • Burak
  Gelarex, serinletici bir çalışma kremidir. Bir kez bulaştırdım - sabah ağrı yok. Çabuk emilir, pişmez. Kurs boyunca hemoroidden geriye bir şey kalmamıştı. herkese tavsiye ederim.
  Gelarex
Değerlendirme Gelarex
4.1
26